Szczegóły

Beesafe – nowa marka ubezpieczeń z szybkim kalkulatorem OC/AC

https://beesafe.pl

Beesafe należy do Vienna Insurance Group (VIG) i działa jako agent obecnej od wielu lat na polskim rynku firmy ubezpieczeniowej Compensa. Dzięki temu, mamy gwarancję bezpieczeństwa zakupionych produktów. Firma kieruje swoją ofertę do klienta online’owego. Jeśli jednak ktoś tego potrzebuje, może zadzwonić do doradców ubezpieczyciela, by się poradzić.

Podstawę oferty stanowią ubezpieczenia OC, AC, assistance i NNW.  Do tego można sobie dołożyć ubezpieczenie opon, szyb, akumulatora, pomoc prawną czy bezpośrednią likwidację szkód. Na tym nie koniec. Firma ma dwie autorskie propozycje. W ramach usługi „Wygodny kierowca”, Beesafe za nas zajmuje się naprawami, przeglądami i serwisem (np. serwis klimatyzacji, ozonowanie, mycie z zewnątrz) wraz z odbiorem i odstawieniem auta we wskazane miejsce. W ten sposób firma ta wypełnia swoją misję odciążania klientów od obowiązków związanych z eksploatacją pojazdu.

Sprawdź te strony!

 
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności