Znaczenie znaków zodiaku

Znaczenie znaków zodiaku

Zodiak przyjmuje formę koła składającego się z 12 znaków zodiaku, które posiadają swoje wady i zalety. Każdy z nich jest także przyporządkowany żywiołom oraz odpowiednim jakościom. Jeśli chcesz sprawdzić czym charakteryzuje się Twój znak zodiaku możesz udać się do wróżki, która szczegółowo opisze twój temperament oraz doradzi z w jakich stosunkach pozostaniesz z innymi znakami zodiaku.

A TYM CZASEM W SKRÓCIE…

Dwanaście znaków zodiaku jest podporządkowanych określonym żywiołom. Baran, Lew oraz Strzelec to znaki ogniste. Główną cechą charakteryzująca te osoby jest zmienność, inteligencja oraz radość. Sport oraz podróże to jedne z licznych zainteresowań. Ponadto Barany, Lwy oraz Strzelce lubią towarzystwo innych osób oraz nie są wymagające.

Kolejnym żywiołem jest ziemia. Osoby spod znaku Byka, Panny oraz Koziorożca są przewidywalne oraz planują swoje życie. W kwestii prywatnej oczekują od partnera jasnych deklaracji oraz pewności w uczuciach. Ważną rolę w ich życiu odgrywa rodzina. Ponadto szczególnie dbają o zapewnienie bezpieczeństwa swoim bliskim.

Powietrze – trzeci żywioł charakteryzujący następujące znaki zodiaku – Bliźnięta, Waga Wodnik. Osoby bardzo energiczne, ruchliwe oraz lubiące życie towarzyskie. Ich hobby często jest ekstremalne, lubią niebezpieczne sporty. Ich wadą jest fakt, że nie potrafią przyznać się do swoich błędów oraz chętnie rządzą innymi.

Ostatnim żywiołem jest woda. Rak, Skorpion oraz Ryby to znaki zodiaku, które przyporządkować można temu żywiołowi. Osoby posiadające te znaki zodiaku są wrażliwe, kierują się w życiu emocjami oraz mają silna intuicję. Posiadają duża zaletę – a mianowicie trudno je oszukać. Wszelkie uwagi kierowane w ich stronę biorą do siebie. W życiu prywatnym są skryte i rzadko mówią o swoich uczuciach.

SKORZYSTAJ Z PORADY WRÓŻKI

Powyższy artykuł to tylko wstęp do tajemniczego świata znaków zodiaku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej możesz skorzystać z porady wróżki lub sprawdzić wróżby na telefon. Podczas wizyty możesz dowiedzieć się jak będą układać się Twoje stosunki z określonym znakiem zodiaku. Obecnie nie musisz udawać się do wróżki osobiście, ponieważ skorzystać można z wróżby na telefon.

Sprawdź te strony!

 
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności